Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Qualcomm Killer Network Driver
Qualcomm Ağ Bağdaştırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Qualcomm Killer Network Driver, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ağ bağdaştırıcınızı yüksek performansla kullanmanıza imkan sağlayan başarılı bir sürücüdür. 

Windows bilgisayarlar için hazırlanmış olan Qualcomm Killer Network Driver programı ile ağ başdaştırıcınızı en yüksek performansla kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Qualcomm Killer Network Driver programı Qualcomm marka bir network adaptör ile kullanım sağlamaktadır. Sisteminizde yer alan donanımların düzgün bir şekilde iş görmesi için genellikle onlarla uyumlu sürücüler kullanmanız gerekmektedir.
Uyumlu olmayan bir sürücü kullandığınız zaman sisteminizde genellikle çalışma gösteremiyor çalışma gösterse bile kararlı bir şekilde çalışma işlemini sürdüremiyor.

Bu nedenle hazırlanmış olan Qualcomm Killer Network Driver programı Killer Service ve Killer Network Manager kullanıcı arayüzlerini de içlerinde barındırmaktadır. Bu arayüzler aracılığıyla ağ başdaştırıcınızı hızlı bir şekilde denetleyebilirsiniz. Ayrıca ek özelliklerden de bu sayede faydalanabilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.56.1651
BOYUT
169.48 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,365
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.