Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

RamCleaner
Bellek Optimizasyon Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

RamCleaner programını bilgisayarınızda kullanarak performans sorunlarını çözebilir ve gelişmiş araçlar sayesinde sistem durumunu görüntüleyebilirsiniz. 

RAM kurtarma ve uygulama yükleme süreleri optimizasyonu için gelişmiş araçlar sunan başarılı bir hizmettir. 

Detaylı grafikler içeren program tüm araçları bellekleri ve CPU kullanımının tarihlerine göz atabilmeniz amacıyla samimi ve profesyonel arayüz bulunduruyor. Bu sayede grafikler, RAM, CPU ve işlemci ve seçenekler sistem performansını her sekmede izleyebilirsiniz. 

Bellek yöneticisi sayesinde boş bellek olup olmadığınız görüntüleyebilir dilerseniz optimizasyon sürecini takip altına alabilirsiniz.  Program fiziksel bellek gösterimini yapabilmenize imkan sağlıyor. Eğer bir işlemi sonlandırmak istiyorsanız bunu Processes yani Süreçler bölümünden ayarlayabiliyorsunuz. Popüler Windows Görev Yöneticisi ile aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyelim. 

CPU sekmesi CPU kullanımı hakkında bilgi vermektedir. Uygulamanın önemli bir özelliği ise belirli aralıklarda boş bellek temizliği yapmanıza izin veriyor olmasıdır. Bellek temizleme işlemini gerçekleştirerek bilgisayarınızın performansını olduğundan daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Genel olarak kullanıcı dostu arayüzü ile bellek optimizasyonu için çeşitli araçlar sunan RamCleaner programı size de kullanışlı gelebilir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
7.1
BOYUT
531.31 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,322
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.