Ramme

Ramme

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Masaüstü için Instagram Uygulaması

Ramme ile tarayıcınızı açmadan Instagram deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Ramme programı sayesinde Instagram'ı web tarayıcınızı açmadan kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup masaüstü uygulamasıyla hızlı bir deneyim amaçlıyor. Instagram'ın web sürümünde kullanılabilen tüm özellikleri kullanmanıza imkan sağlayan Ramme uygulaması arka planda sessizce çalışıyor.

Klavye kısayollarıyla ön plana çıkan uygulama özellikle Instagram üzerinde satış yapan kullanıcıları hedef alıyor. Web sürümünde bulunan birçok özelliği masaüstü sürümünde kullanıma sunan Ramme uygulaması açık ve kayıt mod seçenekleri bulundurmaktadır. 

Son derece başarılı bir arayüze sahip oaln uygulama aracılığıyla Instagram hesabınıza girmeniz yeterlidir. Profiller arasında hızlı bir şekilde arama yapabilir, beğenileri görüntüleyebilir, profil sekmelerinin yana çekilip paylaşımlarının öne çıkarılmasını sağlayabilirsiniz. 

Ne yazık ki benzerlerinin aksine fotoğraf yükleme seçeneği bulundurmuyor. Kısayollar ile profilinize hızlı bir geçiş sağlayabilirsiniz. 
Backspace: Geri gitme
Ctrl + R: Yenileme
Ctrl + 1: Geri gitme
Ctrl + 2: Keşfet
Ctrl + 3: Bildirimler
Ctrl + 4: Profil
Ctrl + D: Karanlık mod 

Yukarıda yer alan klavye kısayollarıyla akıcı bir Instagram deneyimi yaşamanız mümkün. Eğer sizde klasik olarak Instagram'ın web sürümünü masaüstü bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız Ramme'yi denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
VERSIYON
2.3.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,941
HEMEN İNDİR (43.21 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?