Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Razer Game Booster

reklam

Oyun Güçlendirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Bilgisayarınızda bulunan oyunları daha hızlı bir şekilde açabilmeniz için geliştirilmiş bir oyun programıdır. Bu program sayesinde daha erken yanıt veren oyunlara sahip olabilirsiniz. Oyunlarınızın takılmasından şikayetçimisiniz? Sürekli takılan oyundan keyif alamıyor musunuz?

O zaman Game Booster'i ücretsiz bir şekilde sitemizden indirmelisiniz. 

 
Bilgisayarınızın arka planında çalışarak bilgisayarınızın performansını arttırır. Bilgisayar işlemci performansı arttığı zmaan Bilgisayar oyununuzu takılmadan daha sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. 
 
Bilgisayarınızda bulunan oyunları sorunsuz bir şekilde oynamanız için tasarlanmış oldukça kaliteli bir yazılım. Tek bir düğme ile bilgisayarınızda bulunan oyunları güçlendirin.

Oyun oynama rahatını sizlere sunabilmek aramçlı geliştirilmiş aynı zamanda RAM da bulunan zararlı dosyaları da silbbilir. Sisteminizde bulunan fazlalıkları silip oyunlarınızın daha düzgün açılmasında yardımcı olacak. 

Eğer sizde bilgisayarınızda bulunan oyunları sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorsanız sitemizden güvenilir bir şekilde Razer Game Booster programını indirebilirsiniz.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.5.6
BOYUT
4.16 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,127
GELİŞTİRİCİ
IObit
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.