Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Recover4all Professional

reklam

Dosya Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Recover4all Professional programı sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Recover4all Professional programı ile yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları tekrar hayata döndürebiliyorsunuz. 

Sildiğiniz dosyalar için artık telaşlanmanıza gerek yok. Windows bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaları geri getirmek için tek yapmanız gereken şey programı çalıştırmak. Ardından hardisklerinizi ve dosyalarınızı listeleyebiliyorsunuz. Sol tarafta seçtiğiniz sürücüdeki dosyalar dışında sağ tarafta silinen dosyalar gözükmektedir. 

Recover4all Professional programı sildiğiniz dosyaları seçip Recover butonuna basmanız gerekiyor. Ardından zaten program nereye kaydedeceğiniz size soracakktır. Silinen dosyaları geri getirdiğiniz dosyayı kendiniz belirledikten sonra silinen dosyayı geri getirmiş oluyorsunuz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Recover4all Professional programı basit bir yapıdan oluşmaktadır. Eğer sizde silinen dosyalarınızı geri getirmek için bir programa gerek duyuyorsanız Recover4all Professional'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
4.08
BOYUT
2.71 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,209
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.