Refresh Windows

Refresh Windows indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Windows 10 Kolay Kurulum Yapma Programı

Bilgisayarınıza Windows 10'kurmaya ne dersiniz? 

Öyleyse Refresh Windows programı size yardımcı olacaktır. Windows 10 kurulumu nasıl yaparım diyen kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış program sayesinde gereksiz ek yazılım ve uygulamalardan kurtularak kurulum işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

İçerisinde Windows 10 Insider önizleme sürümünü bulunduran aracı şuan sahip olduğunuz bilgisayarda kullanabilirsiniz. Windows 10 yüklü olarak gelen bilgisayarlarda ne yazık ki istenmeyen ek yazılım ve uygulamalar bulunabiliyor. İhtiyacınızın olmadığını düşündüğünüz ek yazılım ve uygulamaları kaldırmak yerine bunları hiç yüklememek daha mantıklı. Sisteminizi gereksiz yere yavaşlatan ve yer kaplayan bu uygulamaları kullanmamak için Refresh Windows'dan faydalanabilirsiniz. 

Refresh Windows ile Windows 10 Kurulumu
İlk olarak kalıp dosyasını indirmeniz gerekiyor. 3 GB civarındaki kalıp dosyasını indirdikten sonra önizleme sürümü indiriliyor. Şuan için final versiyonu kullanılmıyor. Önizleme sürümü geliştirilmekte olduğu için Windows 10 bilgisayarınızda beklemediğiniz hatalarla karşılaşabilirsiniz. 

Windows 10 sürümüyle birlikte yüklenen 3. parti uygulamaları silinecektir. Bunlara Office uygulamaları da dahil. Ne yazık ki üreticiniz tarafından yüklenmiş olan bu yazılımlar ve donanım sürücüleri silindikten sonra geri getirme seçeneği yer almamaktadır. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak Refresh Windows aracı ile Windows 10 kurulumunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
2,642
HEMEN İNDİR (333.7 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?