Reimage

Reimage

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sistem Bakım, Temizleme Ve Optimizasyon Programı

Reimage ile sistem bakımını yapmaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Reimage programı sayesinde sisteminizin bakımını, optimizasyonunu ve temizliğini yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın detaylı bir şekilde analizini yapmanıza imkan sağlayan başarılı bir program olup bilgisayarınızın profilini ortaya çıkarıyor. Yapmış olduğu analizler sonucunda sisteminizle ilgili son durumu size aktarıyor. 

Bilgisayarınızın raporunu görüntülemenize imkan sağlayan Reimage programı onarım işlemini kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Verilerinizi derlemek için kullanabileceğiniz Reimage programı eskisinden daha hızlı bir sisteme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Sade ve şık bir arayüz ile sizleri karşılayan program yükleme işleminden sonra herhangi bir işlem yapmaya gerek bıraktırmaz. 

Reimage programı ile bilgisayarınız hakkında detaylı bilgi sahibi olurken güvenliğini de üst seviyeye çıkarmış olursunuz. Kötü amaçlı yazılımları onarım sırasında tespit edip ortadan kaldırabilmektedir. Onarım işlemi tamamlandığı zaman sağlam dosyalar gün yüzüne çıkıyor. Geçiçi klasör taraması sonuçlarını da görüntüleyebilirsiniz. 

Sonuç olarak bilgisayarınızın mevcut durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka Reimage programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
1.8.4.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,151
HEMEN İNDİR (589.67 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?