Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Restore Point Creator
Sistem Geri Yükleme Noktaları Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Restore Point Creator programını bilgisayarınızda kullanarak sistem yedekleme görevini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz programlar ve bulaşan virüsler sebebiyle karşılaştığınız bir sorundan dolayı önlem alabilmek adına belli aralıklarla sistem yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sistem yedekleme işlemini tamamlayarak herhangi bir sıkıntı durumunda sisteminizin sorundan önceki halini geri yükleyebiliyorsunuz. 

Sistem geri yükleme noktaları oluşturarak sorun olduğu zamanlarda bu yükleme noktalarından faydalanabiliyorsunuz. Ücretsiz ve kolay kullanımlı olan program her düzeyden kullanıcıya hitap ediyor. 

Dilerseniz oluşturmuş olduğunuz yükleme noktaları için açıklama yazabilirsiniz. Bu sayede yedeklerinizin hangi durumda olduğunu kendiniz belirleyerek geri yükleme işlemi yaparken bu açıklamalardan faydalanabilirsiniz. 

Yedeklemiş olduğunuz bazı noktaların ise işe yaramayacağını düşünüyorsanız yedekleme noktalarını basit bir şekilde silmeniz mümkün oluyor. Eğer sizde geri yükleme noktalarına ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız Restore Point Creator programını sitemizden indirerek denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.4 Build 25
BOYUT
531.31 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,480
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.