rFactor 2 Demo

rFactor 2 Demo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gerçekçi Araba Oyunu

rFactor 2, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz gerçekçi bir fizik motoruna sahip üst düzey bir yarış oyunudur. Kaliteli grafiklerle ön plana çıkan rFactor 2 oyununda fantastik ve zorlu bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. 

Zorlu bir mücadele verdiğiniz rFactor 2 oyununda zoru başarma hissini yaşıyorsunuz. Başarılı bir araba yarış oyunu olup rFactor 2 simülasyon tadında bir tecrübe sizleri beklemektedir. Oyunda belli bir yarış türünde rakiplerinizi geçmek için elinizden geleni yapacağınızdan şüphem yok. Dünya çapında düzenlenen farklı yarış etkinliklerine katılmanıza imkan sağlayan rFactor 2 oyunda farklı araç türleri bulunmaktadır. 

Oyunda yer alan farklı pistleri sık sık ziyaret edebiliyoruz. Farklı model ve markaları kullanabildiğiniz rFactor 2 oyununda farklı fizik motor sistemi bulunuyor. 

Kaza yaptığınız zaman oyunda yarış dışı kalabiliyorsunuz. Bu nedenle dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer sizde fiziksel olarak başarılı bir motora sahip bir oyun oynamak istiyorsanız rFactor 2'yi Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,958
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?