Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

RIDE
RIDE Motosiklet Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan RIDE oyununda iyi bir motor yarışı deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Kaliteli grafiklerin yer aldığı başarılı bir motor yarış oyunu olup kendi kariyerinize adım atarak dünya çapındaki yarışlarda yeteneklerinizi kanıtlamanız gerekmektedir. Rakiplerinizi geçerek bitiş çizgisinden ilk geçen yarışçı olmak için elinizden geleni yapacağınızdan hiç şüphem yok. Lisanslı motorların yer almasıyla gerçek hayatta kullanmak isteyipte kullanamadığınız motorları burda kullanabiliyorsunuz. Farklı pist tiplerinin yer aldığı RIDE oyununda 100'den fazla motosiklet bulunuyor. Bu gerçekten kulağa çok hoş geliyor. İstediğiniz motoru bu sayede bulacağınıza inanıyorum. 

Etkileyici bir atmosferin yer aldığı RIDE oyununda dünyaca ünlü motosiklet üreticilerinin motorlarına yer veriliyor olması zaten başlı başına etkileyici bir durum. Ayrıca bu motorları modifiye etmeniz de mümkün. Oyuncular yarışları kazandıkça yeni motor parçalarının da kilidini kolay bir şekilde açabiliyorlar. Bu parçalarla motorunuzun görünümü daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda yarışçınızın görünümünü de değiştirebilirsiniz. Farklı oyun modlarının yer aldığı RIDE, yüksek kalitede grafiklere sahiptir. Eğer sizde motosiklet yarış oyunlarını seviyorsanız mutlaka RIDE'yi Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

RIDE Minimum Sistem Gereksinimleri:
Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi
2.93 GHZ Intel Core i3 530 işlemci veya 2.60 GHZ AMD Phenom II X4 810 işlemci
4 GB RAM
1 GB Nvidia GeForce GTX 460 veya 1 GB ATI Radeon HD 6790 ekran kartı
DirectX 10
35 GB boş depolama alanı
DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,059
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.