Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Rocket League
Arabalarla Oynanan Futbol Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Rocket League oyunu klasik futbol oyunlarından sıkılanlar için hazırlanmış başarılı bir yarış oyunudur. 

Farklı bir futbol oyunu oynamak isteyenler için hazırlanmış olan Rocket League oyununda yıldız futbolculardan oluşan takımları yönetiyorsunuz. Maçlar çıkıp keyifli vakit geçirebileceğiniz Rocket League oyununu diğer oyunlarından ayıran ise futbolcuların yerine yarış araçları ve kamyonlar olması. Oyunda araç kullanarak topu sürükleyip kaleye doğru giderek gol atmaya çalışıyorsunuz. Yani arabanızla futbol oynuyorsunuz. 

Kaliteli ve eğlenceli grafiklerden oluşan Rocket League oyununda topa yüksek hızda çarpıp şutlar atmanız gerekiyor. Kalenizi savunurken de aynı taktikle gol kurtarışları yapmanız mümkün. Gerçekçi oyun dinamikleri sunan oyun detaylı bir fizik motoruna sahip olduğundan dolayı farklı araç seçenekleri aynı zamanda yüzlerce modifiye seçenekleri sunuyor. Eğer sizde klasik futbol oyunlarından sıkılmış farklı bir heyecan arıyorsanız Rocket League oyununu deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,479
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.