ScreenTask

ScreenTask

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Yerel Ağdan Ekran Paylaşma Programı

Ekran paylaşma konusunda sizlere yardımcı olmak için hazırlanmış olan ScreenTask programı kablosuz ağ üzerinden işlerinizi kolaylaştırmayı amaçlamış. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ScreenTask programı kullanıcılara ekran paylaşma konusunda pratik bir yöntem sunmaktadır. 

Oldukça sade ve basit bir şekilde dizayn edilen ScreenTask programı kullanım açısından kolaylık sunduğundan dolayı her düzeyden bilgisayar kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Skyple ile 2 bilgisayar arasındaki görüntüyü paylaşmak için her iki bilgisayarda nasıl Skype yüklü olması gerekiyorsa ScreenTask programını kullanmak için de bunlar gerekiyor. Yayın yapılacak olan diğer bilgisayarda ScreenTask programının yüklü olması yeterli olup yerel ağınız üzerinden görüntüyü sorunsuzca iletmektedir. 

Ancak programın sorunsuz bir şekilde çalışması için tabi elbette sadece bu program değil diğer servislerinizin de sorunsuz çalışması için .NET Framework'a ihtiyacınız var. Eğer sizde bilgisayar ekranınızı kablosuz bir şekilde paylaşmak istiyorsanız ScreenTask programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,885
HEMEN İNDİR (376.76 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?