ScrnSnap

ScrnSnap

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Ekran Görüntüsü Alma Programı

ScrnSnap programı sayesinde Windows bilgisayarınızın ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Bilgisayarınızın ekranında bulunan bilgilerin ekran görüntülerini almak için kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ScrnSnap programı temel ekran görüntüsü yakalama modlarıyla ön plana çıkıyor. 

İçerisinde 3 farklı mod bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyacınıza yönelik olarak dilediğiniz ekran görüntüsüne de sahip olabilirsiniz. Gecikmeli modu ile belirlemiş olduğunuz zaman aralığında ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz koşulların ne kadar saniye sonra gerçekleşeceğini biliyorsanız işiniz kolay hale gelecektir. Bir diğer mod ise web kamerasından ekran görüntüsü almak. Bu sayede belirlemiş olduğunuz ekran görüntülerini otomatik olarak FTP hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Kurulum gerektirmeyen yapısıyla ön plana çıkan ScrnSnap programıyla web sayfasının ekran görüntülerini de yakalayabilirsiniz.

Web sitesinin adresini girdikten sonra tek yapmanız gereken şey web sitenin tüm sayfasının ekran görüntüsünü alabilirsiniz. URL girip web sitesinin görüntüsünü alabiliyorsunuz. Eğer sizde ekran görüntüsü almak için geniş özelliklere sahip başarılı bir programa gerek duyuyorsanız ScrnSnap programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
1.2.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,322
HEMEN İNDİR (162.56 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?