Secret Disk

Secret Disk

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Görünmez ve Şifreli Disk Yapma Programı

Secret Disk ile sanal disk oluşturup kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış Secret Disk programı özellikle bilgisayarını birden fazla kişiyle paylaşanların yardımcısı oluyor. Dosyalarınızın gizliliğine önem veriyorsanız Secret Disk  programı ile sabit diskinizi sadece saniyeler içerisinde şifreleyebilirsiniz.

Program kullanışlı özelliklere sahip olmasıyla diski görünmez hale getiriyor. Bu sayede şifrelemiş olduğunuz diske başka bir kullanıcı kesinlikle ulaşamıyor. Kapattığınız süre boyunca sabit diskiniz normal işlevlerini sadece yerine getiriyor. 

Şifre ile yerel sürücü oluşturmanıza imkan sağlayan basit kullanımlı bir programdır. Seçenekleri olmasına rağmen küçük ve sezgiseldir. Programın arayüzünde gizli disk seçeneklerine erişmek için başlatma esnasında ayarlanması gereken temiz bir yapıya sahip düzenli bir pencere temsil edilmektedir. 

Yeni bir sürücü yada şifre olmadan oluşturabiliyorsunuz. Görünür olup olmayacağını kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Buna ek olarak şifreyi istediğiniz zaman değiştirebilir ve otomatik sistem başlangıcında diskin açılışını ayarlayabilirsiniz. 

CPU ve RAM'i düşük bir miktarda kullandığından bilgisayarınızın sistemini yormadan çalışmaktadır. Eğer sizde meraklı gözlerden kişisel dosyalarınızı gizlemek istiyorsanız Secret Disk programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
3.09
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,413
HEMEN İNDİR (510.77 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?