ShareByLink

ShareByLink

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bulut Sunucusu Üzerinden Dosya ve Link Paylaşma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ShareByLink programı sayesinde elinizdeki dosyaları hızlı bir şekilde internetten paylaşabilirsiniz. Hızlıca bir şekilde linkleri elde etmenize imkan sağlayan ShareByLink programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan ShareByLink programında link paylaşmak ise oldukça kolay. Tek yapmanız gereken şey Share By Link butonuna basmak. Paylaşım linkinizi aldıktan sonra istediğiniz kişilere gönderebiliyorsunuz. Karşınızdaki kişilerin dosya indirebilmesi için dosya yükleme işleminin sona ermiş olması gerekmektedir. 

ShareByLink programının çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Fakat bilgisayarınızı 3G gibi bir bağlantı üzerinden internete bağlıyorsanız yüksek boyutlu dosyalarda çok dikkatli olmanız gerekiyor Kota aşımı gibi bir durumla karşılaşmanız söz konusu olabiliyor. 

Aynı zamanda ShareByLink programıyla özel dosyalarınızı ve belgelerinizi paylaşmamanızı öneriyorum. Çünkü bulut depolama sistemlerinde çıkacak bir güvenlik açığı kişisel güvenliğinizi tehdit edebilir. Eğer sizde kendi depolama sunucunuzu kullanmak istiyorsanız ve program ile sunucularına güvenmiyorsanız kendi sunucunuzu depolama alanı olarak tutabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya Paylaşımı
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,644
HEMEN İNDİR (13.72 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?