Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Skype Translator
Windows 8.1 Için Skype Çeviri Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Yabancı dil sorunundan dolayı yurt dışında bulunan arkadaşlarınızla gerekse iş arkadaşlarınızla konuşmakta zorluk çekiyorsanız Skype Translator programını deneyebilirsiniz. Windows 8.1 üzeri cihazınıza indirip kullanabileceğiniz Skype Translator programı anlık sesli ve yazılı çeviri uygulaması olarak büyük bir dikkat çekiyor. 

Dil engelini ortadan kaldıran program eşsiz bir şekilde görüntülü ve sesli çağrı almanıza imkan sağlamasıyla ön plana çıkıyor. 

Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz programın çevirdiği diller arasında şuanda ne yazık ki Türkçe bulunmuyor. İngilizce, italyanca, İspanyolca ve Mandarin dillerinde kullanılabilir durumda. 

Windows 8 üzeri cihazlarda önyüklü gelen modern Skype uygulamasına benzer bir arayüz ile karşımıza çıkan Skype Translator programınnın en önemli özelliği ise konuşmayı anlık olarak çevirmesi. Bu nedenle tüm kullanıcılara hızlı bir şekilde çeviri işlemi sağlıyor. Yani siz karşı tarafa istediğiniz iletileri yazdıktan sonra uzun süre konuşmanın çevrilmesini beklemiyor. Tıpkı gerçek hayatta konuşur gibi iletişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca program anlaşılmıcak devrik cümleler değil gayet anlaşılır cümleler kurmasıyla benzerlerinden ayrılıyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,255
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.