Smashy Road: Wanted

Smashy Road: Wanted

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows 8 için Açık Dünya Yarış Oyunu

Smashy Road: Wanted, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir açık dünya yarış oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup görsel bakımından oldukça etkileyicidir. Masaüstü ve tabletinizde oynayabileceğiniz açık bir dünya yarış oyunu olup yüksek kalitede görselleri kaldıracak yeterli donanıma sahip olmanız gerekiyor. 

Oynanış bakımından GTA'ya benzeyen Smashy Road: Wanted oyununda suçunuzu bilmeden kaçış için başlıyorsunuz. Oyunda Polis, Swat, ordu sizi köşeye kıstırıp yakalamak için tüm güçleriyle uğraşıyorsunuz. Oyunda kazandığınız puanlarla yeni araçların kilidini açmak için kullanabiliyorsunuz. İçerisinde 90 adet araç bulunduran Smashy Road: Wanted oyununda istediğiniz aracı seçip kaçmaya başlıyorsunuz. 

Klasik kurallarla ilerleyen oyunlardan sıkılan kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Oyunda koca bir ordu sizi köşeye kıstırıp yakalamak için ellerindeki tüm güçleri kullanıyorlar. Sizde onları alt etmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Windows mobil tabletleriniz ve bilgisayarlarınızda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8
İNDİRİLME
1,321
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?