SnapX

SnapX

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hızlı Ekran Görüntüsü Alma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış SnapX programı sayesinde ekran görüntüsü alabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızın ekran görüntüsünü almanıza imkan sağlayan SnapX ile ekran görüntüsünün boyutunu da değiştirebilirsiniz. Farklı ekran görüntüsü alma seçenekleri sunan SnapX programı ücretsiz olarak sunuluyor. 

Windows'un klasik yöntemini kullanmak istemeyen kullanıcılar SnapX programı ile ekran görüntüsü alıp hemen hızlı bir şekilde düzenleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. SnapX programını yükledikten sonra masaüstünüze yerleştirilmiş bir araç kutusu göreceksiniz. Sadece saniyeler içerisinde hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almanıza imkan sağlayan SnapX programıyla aktif bir pencerenin yada seçeceğiniz bir bölgenin ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma işini gerçekleştirdikten sonra karşınıza almış olduğunuz ekranın önizlemesi çıkacaktır. Ekran görüntüsünün boyutunu değiştirip bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlamaktadır. Almış olduğunuz ekran görüntüleri için boyut değiştirme imkanı sunan SnapX programını hızlı ekran görüntüsü almak için kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
1.0.42
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,878
HEMEN İNDİR (1.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?