Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SoftSkin Photo Makeup
Fotoğraflara Makyaj Yapma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz SoftSkin Photo Makeup programı sayesinde fotoğraflarınıza dijital efektler ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınıza makyaj yapma işlemini gerçekleştirmenize imkan sağlayan SoftSkin Photo Makeup uygulaması fotoğraf düzenlemenize yardımcı olmaktadır. 

Fotoğraflarınızda oluşan kırmızı gözü düzeltmek için içerisinde başarılı bir kırmızı göz düzeltme aracı bulundurmaktadır. Genellikle flaş ile çekilen fotoğrafta oluşabilen bu hatayı kolayca giderebilirsiniz. 

SoftSkin Photo Makeup programının bir diğer kullanışlı özelliği ise ten düzeltmesi yapabilmesidir. Program içerisinde sunulan pratik araçlar yardımıyla teninize daha pürüzsüz bir görünüm kazandırabiliyorsunuz. 

Cilt kusurlarınızı yok etmenize imkan sağlayan SoftSkin Photo Makeup programı sivilceleri, kırışıklıkları, çilleri ve diğer kusurları yok etmenize imkan sağlamaktadır. 

Diş beyazlatma özelliği sayesinde fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Göz bebeklerinizi ön plana çıkarmanıza imkan sğlayan SoftSkin Photo Makeup programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1
BOYUT
5.6 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,157
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.