Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Software Update
Program Güncelleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Software Update programı sayesinde bilgisayarınızdaki programların güncelliğini kontrol edebilirsiniz. 

Bilgisayarınızda sürekli olarak yazılımınızı güncel tutmak istiyorsanız Software Update programını kullanabiliyrsiniz. Oldukça sade bir arayüze sahip olan program hızlı bir şekilde çalışmaktadır. İlk kurulduğu zaman tüm programları taratabiliyor ve daha sonra bu programların güncel sürümleri mevcutsa bu sürümleri mevcutsa eğer sürümler konusunda sizleri uyarıyor. Yani güncel programa herhangi birşey olmuştur.

Güncel sürümü bulunan programların direkt olarak indirme bağlantılarının sunulmasıyla birlikte bilgisayarınızdaki eski sürüm yerine yenisini hemen indirerek kurma işlemi gerçekleştirebiliyorsanız. Bu işlemler esnasında herhangi bir şekilde program içerisinde kurulum yapılmadığı için güncellemesini istediğiniz programa dair orjinal krulumu indirmeniz de mümkün hale geliyor. Verimli bir şekilde Software Update programından faydalanmak için internet bağlantısı gerekiyor. İnternet bağlantısı olmadığı durumlarda ise online veritabanlarında bulunan verilere bilgisayarınızdaki program verilerini maalesef karşılaştıramıyor. 

Düzenli olarak güncellenmekte olan ve daha da geniş bir arşive sahip olan Software Update programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.15.1.0
BOYUT
4.52 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,561
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.