Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Speccy
Sistem Bilgisi Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Speccy programı sayesinde sistem bilgisini öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızın içerisinde hangi bileşenlerin olduğunu öğrenmek istiyorsanız Speccy programını kullanabilirsiniz. 

Bilgisayarınızın markasını, modelini, işlemcisini, Intel, AMD, Celeron, Pentium gibi bilgilerini ve ne kadar RAM belleğe sahip olduğunu Speccy ile öğrenebilirsiniz. Sabit disklerinizin ne kadar büyük olduğunu da Speccy programıyla hızlı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. 

Piriform gibi ünlü bir firma tarafından geliştirilmeye halen devam edilen Speccy programı son derece anlaşılır bir arayüze sahiptir. Eğer sizde sistem bilgilerine detaylı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bu programı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Sisteminizin sıcaklığını, çalışma hızı gibi anlık bilgilerin yanısıra donanım yahut yazılım bilgileri hakkında detaylı bir şekilde rapor sunan Speccy programını kullanmanızı öneriyorum. 

Ses kartı bilgisini, ağ kartı ve bağlantı bilgileri, ekran kartı marka, modeli ve anlık çalışma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sabit diskinizin boyutunu ve hızı hakkında detaylı bilgiye sahip olabildiğiniz gibi kullandığınız masaüstü bilgisayarınızın monitör marka modeli ve grafik bilgilerini de öğrenebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.29.714
BOYUT
4.87 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,173
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.