Speed Of Race

Speed Of Race

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Açık Dünya Tabanlı Yarış Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Speed Of Race oyununda sizleri keyifli bir yarış deneyimi bekliyor. Steam Greenlight üzerine başarı kazanmış olan Speed Of Race oyunu iyi bir kaliteye sahiptir. Açık dünya tabanlı bir yarış oyunu olup kurgusal şehre konuk olduktan sonra oyuncular araçlarını seçip bu şehre adımlarını attıktan sonra ilerliyoruz.0

Polislerle dolu olan bu oyunda temel amacımız sürüş yeteneklerimizi kanıtlamak. Şehri hızlı yarışçısı olmak ve kendi kurallarınızı koyduğunuz Speed Of Race oyununda polisi etkisiz  bırakmanız da gerekiyor. Bu iş için adım adım yükselebiliyoruz. Yarışları kazandıkça aracımızı geliştirebiliyor ve modifiye edebiliyorsunuz. Motorunuzu güçlendirebileceğiniz Speed Of Race oyununda kazandığınız para sayesinde daha hızlı arabalar yahut yeni arabalar satın almanız mümkün. 

Hikaye modu, online yarışlar, zaman karşı yarış modu, klasik yarış modu, drift modu ve serbest mod gibi çeşitli modlar bulundurmaktadır. Unity oyun motorunu kullanarak geliştirilen Speed Of Race oyunu sanal gerçekçilik sistemini gözler önüne seriyor. Eğer sizde açık dünya tabanlı bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız Speed Of Race'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Araba
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,943
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?