Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

SpeedFan

reklam

Bilgisayar Fanını Kontrol Etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayarınızda SpeedFan programını kullanarak fanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Fanların dönüş çalışma hızlarını yani CPU ve anakart ısısı gibi donanım bilgilerinizi anakartınızda bulunan bir chip BIOS'a rapor etmektedir. Windows bilgisayarınız üzerinden fanlarınızı kontrol etmek istediğiniz zaman SpeedFan programı yardımcınız olacak. 

Genellikle overclock yapan kullanıcıların tercihi olan SpeedFan programı aktüel fan hızı ve işlemci bilgilerini görüntülemenize olanak sağğlar. Anakart ısısını takip ederek bilgisayarınızı kontrol altına almanız mümkün oluyor. Sisteminizde bulunan S.M.A.R.T fan ve işlemci bilgilerine detaylı bir şekilde erişmenize imkan sağlayan kolay kullanımlı olan SpeedFan programı son güncellemeleri ile hatalarını düzeltmiş ayrıca Windows 8 işletim sistemi ile uyumlu hale getirilmiştir. 

Gelişmiş donanım desteğinin zamanla değişebileceği söylenmektedir. Bu nedenle SpeedFan programının sürümlerini daima kontrol edin. Bir fan kontrolcüsü olan SpeedFan  programı sıcaklık değerini tanımlamanıza imkan sağlıyor. İçerisinde bulunan CONGIFURE başlat düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Eski fan kontrolüne göre yeni gelişmiş fan kontrol stratejisini kullanmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.50
BOYUT
2.07 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,715
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.