Stellar Phoenix Windows Data Recovery

Stellar Phoenix Windows Data Recovery indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Silinen dosyalarınızı kurtarmaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Stellar Phoenix Windows Data Recovery programı ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Yanlışlık sonucu silinen dosyaları geri kurtarabilirsiniz.

Bununla birlikte son derece iyi bir dosya kurtarıcısı olup ücretsiz gibi görünse de ne yazık ki deneme sürümü olarak hazırlanmış bir program olarak karşımıza çıkıyor. 1 GB'a kadar dosya kurtarmanıza imkan sağlayan Stellar Phoenix Windows Data Recovery programı fotoğraflar gibi küçük boyutlu dosyaları kurtarmak için etkileyici bir çalışma sunacaktır. 

Farklı kurtarma seçeneklerinin yer aldığı Stellar Phoenix Windows Data Recovery programı ile sabit disk bölümlerinizi arayıp hızla geri getirebiliyorsunuz. İçerisinde kullanışlı araçların yer aldığı Stellar Phoenix Windows Data Recovery programıyla ayrıca disk imajı oluşturabilir ve disk klonlayabilirsiniz. Bu özellikler ile sabit diskinizin mevcut halini kopyalayabilir ve bununla birlikte işletim sisteminiz arızalandığında bilgisayarınızı hızla eski haline geri getirebilirsiniz. 

Silinmiş dosyaları listeleyebilen program klasörlerden silinmiş dosyaları taramanıza ve formatlanmış bölümlerden dosya kurtarmak için derin tarama işlemini yapabilirsiniz. Eğer sizde dosyaları kurtarmak için etkili bir programa gerek duyuyorsanız Stellar Phoenix Windows Data Recover'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Sistem Araçları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,429
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?