Super Motocross

Super Motocross

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Yarış Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Super Motocross oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunculara motor kullanma imkanı sunan oyunda kendi becerilerinizi test edebilirsiniz. Zorlu arazi şartlarına sahip olan Super Motocross oyununda motorunuza atlayıp yarışları tamamlamak için çaba sarf etmeniz gerekiyor. 

Oyun içerisindeki en temel amacımız ise yarışları bitirip madalyaları kazanmak. Oyunda dik rampalara tırmanıyoruz ve rampalardan uçarak doğru bir şekilde yere inmek için çabalıyoruz. Kontrolleri açısından kolay olan Super Motocross oyunu düşük sistem gereksinimlerine sahip olup ortalama bir grafik kalitesine sahiptir. 

Oyunda madalayaları toplayıp yeni motorların ve yarış pistlerinin kilidini de açabiliyorsunuz. Oyunu hızlandırmak için yavaşlatmak için aşağı ve yukarı ok tuşlarını kullanıp havadayken dengemizi sağlamak amacıyla tekrar ok tuşlarından faydalanıyoruz. Gümüş, altın, bronz olarak sınıflandırılan madalyaları kazanmak ise öyle çok kolay değil. Hızımıza göre bu madalyaları toplayabiliyorsunuz. Madalya topladıkça yarış pistlerinin ve yeni motorların pistlerinin kilidini açabiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
VERSIYON
1.45
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,627
HEMEN İNDİR (33.49 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?