Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

SynaMan

reklam

Uzak Bilgisayara Dosya Yükleme ve İndirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

SynaMan programını kullanarak bilgisayarınız üzerinde bağlı olan ağlara dosya ulaştırma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Web tabanlı bir dosya yöneticisi olan SynaMan programı uzaktan cihazlara bağlanmanıza imkan sağlıyor. Tüm bilgisayarları kontrol altına almanız için gereken program uzaktan bağlandığınız cihazlara hem dosya atmayı kolaylaştırıyor, hemde o cihazlardan dosya indirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. 

Güvenlik durumu ile alakalı olarak daha az özellikler içeren programı kullanmanın avantajları oldukça fazla. Ayrıca uzak masaüstü bağlantılarınızı ele geçiren kullanıcılar olursa eğer sadece dosya yükleme ve indirme işlemleri yapmanıza olanak sağlıyor. Bilgisayarın diğer özelliklerine bu şekilde karışmamış oluyor. 

Ücretsiz bir kullanım sunan programı aynı anda çok kullanılışlı bir arayüze sahip olup hangi cihazla bağlantı kurarsanız kurun hiçbir sorun yaşatmıyor. 

Hem yerel ağ bağlantı üzerinde hemde internet üzerinden işlemlerini gerçekleştirmeniz için SynaMan programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
SON SÜRÜM
3.4 Build 1434
BOYUT
36.09 MB
DİLLER
İNDİRİLME
1,977
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.