Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

System Mechanic Professional
Profesyonel Sistem Bakım Araçları

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

System Mechanic Professional programı Windows bilgisayarınızda profesyonel olarak bakım yapmanıza olanak sağlayan başarılı bir sistem aracıdır. Özel olarak Windows kullanıcılarını düşünülerek hazırlanmış olan program hızlı aynı zamanda problemsiz bir bilgisayar deneyimi yaşamanıza imkan sağlamaktadır.

Program sayesinde bozuk olan sürücülerinizi tamir edebilir dilerseniz kayıt defterinde oluşan girdilerdeki hataları giderebilirsiniz. Windows bilgisayarınızın stabilizasyonunu sağlayabileceğiniz System Mechanic Professional programı internet bağlantılarınızı da hızlandırmanıza yardımcı oluyor. Özellikle internet bağlantısının yavaş olmasından dolayı sıkıntı yaşayanlara ilaç gibi gelecek başarılı bir yazılımdır. 

Sade ve son derece kullanışlı bir arayüze sahip olan System Mechanic Professional programı her düzey bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. isteminizi yoran hataları, yavaşlatan problemleri tarayıp çözen System Mechanic Professional programı hızlı çalışma yapısıyla seveceğiniz bir hizmet haline gelecektir. 

Gelişmiş raporlama sisteminin yanısıra birçok ödüle layık görülen ve aynı zamanda Microsoft ortaklığıyla hazırlanmış olan System Mechanic Professional programını bilgisayarınızın sağlığı açısından mutlaka denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
15.0.0
BOYUT
448.92 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,300
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.