Talking Tom Bubble Shooter

Talking Tom Bubble Shooter

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 için Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca Oyunu

Talking Tom Bubble Shooter oyunununda Tom ve arkadaşlarıyla baloncukları patlarak keyifli vakit yaşayabilirsiniz. Windows işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. Ücretsiz olarak sunulan Talking Tom Bubble Shooter oyununda sevimli karakterlerin etrafını saran renkli balonları tek tek vurmamız gerekiyor. Milyonları etkilemeyi başaran Talking Tom Bubble Shooter oyununda mimikleri bizi bizden alan kedi Tom ve onun birici sevgilisi Angela'yı aniden patlayarak korkudan baloncuklardan kurtarmaya çalışıyoruz.

Elimizden geleni yapacağımız Talking Tom Bubble Shooter oyununda balonları vurmak için elimizdeki silahı hızlı bir şekilde kullanmamız lazım. Üzerimizde beliren farklı renkte baloncukları vururken çok geç kalırsak balonların sayısı artıyor ve patlatma işimiz ise daha zor hale geliyor. 

Oyunda ilerledikçe bölümler de zorlaşmaya başlıyor. Balonların patlatmasını sağlamak için aynı renkte blunan üç balonu yan yana getirmeniz gerekmektedir. Ancak bunu başarmak ne yazık ki öyle kolay değil. Balonlar yetmezmiş gibi bölüm sonunda tam bitti derken küçük süprizlerle karşılaşabiliyoruz. Eğer sizde balon patlatma oyunlarını oynamak istiyorsanız Talking Tom Bubble Shooter'u Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,031
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?