TeamTalk

TeamTalk

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Toplu Görüntülü Görüşme Programı

TeamTalk programı sayesinde grup sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. Bir grup insan arasında gerçekleşen bilgi paylaşımına yardımcı olan uygulama işbirliği yapma konusunda da iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Masaüstü uygulamalarını paylaşabilmenize imkan sağlayan TeamTalk programı anlık mesajlaşmaya olanak tanır. 

Medya dosya alışverişi de yapabilirsiniz. İnsan grupları için büyük bir yardım sağlayan sezgisel bir arayüze sahiptir. Bu nedenle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. LAN ve bağımsız internet ortamları için özel odalar sunmaktadır. 

Hafif ve işlevselliği bakımından iyi olan TeamTalk programı diğer konferans sistemlerine yapı bakımından benzemektedir. Konferans sistemini kullanışlı hale getiren program toplu görüntülü konuşma konusunda etkilidir. Gerçek zamanlı olarak sesli ve görüntülü konuşmanıza imkan sağlamaktadır.

Ayrıca görme engelliler için erişebilirlik sunmasının dışında kullanıcı kimlik doğrulaması da bulundurmaktadır. Eğer sizde toplu görüşme yapmak ve veri paylaşımı için başarılı bir konferans programına gerek duyuyorsanız TeamTalk'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sohbet - İletişim
VERSIYON
5.1.3.4564
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,711
HEMEN İNDİR (14.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?