Top Gear: Drift Legends

Top Gear: Drift Legends

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 10 için Drift Yarışı Oyunu

Windows bilgisayar ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış Top Gear: Drift Legends oyunu ile sizleri iyi bir yarış deneyimi bekliyor. Düşük donanımlı bilgisayar yahut tablet kullanan kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış olan Top Gear: Drift Legends oyununda simgesel araçlar bulunmaktadır. Katılacağınız drift yarışlarında en iyisi olduğunu kanıtlamanız gerekiyor. 

25 farklı pisttin yer aldığı Top Gear: Drift Legends oyununda BBC kanalında yayınlanan popüler tv programı olan Top Gear'da yer alan araçları kullanmanıza izin vermektedir. Kullanmakta olduğunuz araçlarla 5 ülkede 25'ten fazla pistte drift yarışlarına katılım gösterebiliyorsunuz. 

İçerisinde Sim ve Arcade olmak üzere iki farklı zorluk düzeyi yer almaktadır. Drift oyununda aracınızı uzak çapraz ve tepeden kamera açısından görüntülemeniz mümkün. Drift yapmak için yön tuşlarını iyi bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Zamanla elinizin alışacağına inanıyorum. Bu sayede daha iyi bir drift yarış deneyimi yaşamış olursunuz. Eğer sizde düşük donanımlı Windows tablet yahut bilgisayar kullanıyorsanız aynı zamanda iyi bir drift yarış oyunu oynamak istiyorsanız Top Gear: Drift Legends'i oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
1,503
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?