TreeSize Professional

TreeSize Professional

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Sabit Disk Yönetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış TreeSize Professional programı sayesinde disk kullanımınızı izleyebilirsiniz. Sisteminizdeki geçici dosyaları kolay bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Kapsamlı bir sabit disk alanı sunan TreeSize Professional programı iyi bir dosya yöneticisidir. 

Depolanan dosya ve klasörleri taramanıza imkan sağlar. Farklı görünüm modları dışında daha hızlı erişim sağlayan bir arayüze benimsemektedir. Sabit sürücüleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmanıza olanak tanımaktadır. TreeSize Professional programı PNG, BMP yada başka bir görüntü biçimine çizelgeleri ihracat renkleri değiştirebilirsiniz. 

CSV, XLS, HTML yada düz metin biçimindek dosyaları ve baskı verileri kaydetmenize ya da panıya kopyalayabilirsiniz. Güçlü ve kapsamlı bir sabit disk alanı yöneticisi olup dosya ve klasörleri bulma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda filtreler, tarih, boyut ve nitelikleri açısından tanımlanmış özel arama oluşturabilir. İyi bir dosya yöneticisi olduğundan dolayı Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
6.3.1.1162
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,290
HEMEN İNDİR (18.05 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?