Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

TurnedOnTimesView
Bilgisayar Kapanma Ve Yeniden Başlama Sorunu Giderme

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz TurnedOnTimesView programı sayesinde bilgisayarınızın kapanma ve yeniden başlama sorununu kolay bir şekilde giderebilirsiniz. 

Karmaşık bir uygulama gibi görünse de aslında oldukça kolaydır. Basit ve temel düzeydeki kullanıcılar bile sorun yaşamadan bilgisayarın yeniden başlamaların ardındaki nedenleri kolayca görebilirsiniz. 

Kurulum gerektirmeyen yapıya sahip olan TurnedOnTimesView programı böylece yanınızdaki USB diske atarak istediğiniz bilgisayarda hemen çalıştırabiliyorsunuz. Aynı zamanda Windows kayıt defterinde de iz bırakmaması sayesinde bilgisayarınızın her zaman hızını korumasını sağlamaktadır. 

En son yeniden başlama ile başlayarak oluşturmuş olduğu listele tüm olayların detaylı loglarını görebilirsiniz. Programın detayları arasında ise kapanma ve açılım zamanlarının raporlarının yanısıra süresi, işlemi, tipi, kodu, sebebi gibi bilgileri de öğrenebiliyorsunuz. 

Sizi karşılayan raporları kaydetmek ve sistem yöneticinize göndermek istiyorsanız CSV, HTML formatlarında kaydedebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.12
BOYUT
66.49 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,251
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.