TV

TV

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz Televizyon İzleme Programı

Ücretsiz olarak sunulan TV programı sayesinde bilgisayarınızda telefon izlemenin keyfini çıkarın. TV kartına gerek duymadan yerli ve yabancı birçok televizyon kanalını ücretsiz olarak izlemeye başlayabilirsiniz. 

Uydu kanallarına, yerli ve yabancı 1700'den fazla kanal istasyonuna ulaşabilirsiniz. Program sizlere masaüstüne klasik televizyon programların aksine dünyaları sunuyor desek yeridir. 

Haber, spor, sinema ve daha birçok kategoride televizyon kanalını izlemeniz mümkün. Sadece Türkiye kanallarını değil Almanya, İspanya, Arabistan, İtalya, Portekiz ve daha birçok televizyon kanallarını izlemenize imkan sağlıyor. Bu ülkeler dışında daha birçok ülke bulunduruyor. Televizyon kanalı arama seçeneği dahil olduğu için şehir bilgilerini girerek istediğiniz kanal istasyonlarına erişebilirsiniz. 

Küçük boyutu ve basit kullanımı ile işlemlerinizi kolayca halledebilen TV programı televizyon izlemenin keyfini bilgisayarınıza getiriyor. Sosyal medyalar ile entegre edilmiş olan uygulamalar sayesinde canlı televizyon izlemek isteyenlerin tercih edebileceği en iyi programlardan biri olup sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
TV - Radyo
VERSIYON
5.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
9,810
HEMEN İNDİR (602.05 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?