Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Tzip

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tzip programını bilgisayarınızda kullanarak dosya sıkıştırma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan dosyaları küçültmek amacıyla kullanabilir ve daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış olan dosyaları açabilmek amacıyla kullanabileceğiniz popüler formatları destekleyen güzel bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz. 

Bildiğiniz gibi ZIP ve RAR olarak daha çok gördüğümüz sıkıştırılmış dosya biçimleri kullanılıyor. Tzip programı da ZIP ve RAR olarak karşımıza çıkıyor. 

Ücretsiz olarak sunulan kullanım açısından kolay olan Tzip programı dosyaları açma özelliğinin kullanılmasına imkan sağlıyor. Programda sıkıştırma özelliğini kullanarak direkt olarak dosyaları ZIP formatına dönüştürebilirsiniz. Eğer diğer formatlarda dosyalarınızı açmak isterseniz yine Tzip programı 42 formata kadar destek sunuyor. Bu sayede çeşitli yerlerden indirmiş olduğunuz dosyaların formatı ne olursa olsun sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. 

Şifrelenmiş dosya sıkıştırmaya da olanak sağlayan program sayesinde dosyalarınızın sıkıştırma işlemini gerçekleştirirken şifreleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Elinizde bulunan dosyaları program içerisinde tespit ettikten hemen sonra düzene getiriyor ve toplu işlemleri gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. Türkçe bir program olması sayesinde kullanırken herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer sizde dosya sıkıştırma programına ihtiyaç duyuyorsanız Tzip programını denemeden geçmeyin.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.0.1427
BOYUT
2.86 MB
DİLLER
İNDİRİLME
2,866
GELİŞTİRİCİ
Tzip
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.