Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSWinZip

reklam

WinZip Dosya Sıkıştırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Dünyaca ünlü olan WinZip programı ile dosyalarınızın sıkıştırma işlemini yapabilir ve sıkıştırılmış olan arşiv dosyalarını açabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve kaliteli olan progrem en eski dosya sıkıştırma programları arasında yer almasına rağmen işlevleri ile hala dikkat çekmekte. 

 
WinZip programı .zip, .rar, .tar, .bz2, .zipx, .7z, .cab, .jar, GZIP (.gz, .taz, .tgz), BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2), LHA/LZH (.lha, .lzh), Cabinet (.cab), Disc Image (.img, .iso), Compress (.tz, .z), UUencode (.uu, .uue), XXencode (.xxe), MIME (.b64, .mim), BinHex (.bhx, .hqx) uzantılı dosyalara destek vermektedir. Bunun yanısıra bilgisayarınıza yer alan gereksiz boş alan kullanımını en aza inditgemeyi hedef almıştır. Orjinal bir dosya sıkıştırma programı olan WinZip'i kullanmanızı öneriyorum. 
 
Aynı zamanda WinZip programı küçük resim gösterimi ve otomatik sıkıştırma seçenekleri sunmasından dolayı tercih edilmektedir. 
 
İnternet üzerinden arkadaşlarınızla dosya paylaşmak WinZip ile artık daha kolay. E-posta yada internet üzerinden güvenli bir şekilde dosya paylaşım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. LZMA sıkıştırma metodunun yanısıra kişiselleştiriebilir şifre seçenekler ile güçlendirilmiştir. 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
17.5
BOYUT
48.19 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,038
İŞLETİM SİSTEMİ
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.