Ulead Photo Express

Ulead Photo Express indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Editörü

Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan Ulead Photo Express programı sayesinde elinizde bulunan fotoğrafları kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınıza kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz görünümü kazandırmanıza imkan sağlayan Ulead Photo Express programı bilgisayarınızdaki yahut harici disk gibi taşınabilir medyalarınızdaki fotoğraflara hızlı bir şekilde ulaşmanıza imkan sağlıyor. 

Ulead Photo Express programı içerisinde 800'den fazla efekt bulundurmaktadır. Bünyesinde bulunan efektler sayesinde fotoğraflarınıza daha hoş bir görünüm vermeniz mümkün. Aynı zamanda yazı, çerçeve, damga ve imzalar ekleyebilirsiniz. Kırmızı göz düzeltme gibi düzeltme işlemlerini gerçekleştirmenize imkan sağlayan Ulead Photo Express programı iyi bir fotoğraf düzenleyicidir. Slayt gösterilerinin arkaplanlarına müzikses dosyaları ve videoları eklemeniz de mümkün. 

Bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları yeniden boyutlandırabilir ve ihtiyacınız olan boyutlara getirebilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir resim editörüne gerek duyuyorsanız Ulead Photo Express programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
6.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,915
HEMEN İNDİR (191.37 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?