Ulead VideoStudio

Ulead VideoStudio

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Profesyonel Video Hazırlama Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Ulead VideoStudio programı sayesinde hızlı bir şekilde video düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. VideoStudio'nun yeni versiyonu olmakla birlikte profesyonel düzenleme araçları bulundurmaktadır. 

Kullanıcı dostu arayüzü ile ön plana çıkan Ulead VideoStudio programı ile sadece yapmak istediğiniz video filmleri hayal edip uygulamanız gerekiyor. Kısa bir uğraş sonrasında programın arayüzüne alışacak ve güzel filmler oluşturabileceksiniz. 

Hazırlamış olduğunuz videoları kolay bir şekilde DVD'ye yazdırmanıza imkan sağlayan Ulead VideoStudio programı içerisinde birçok film seçeneği sunuyor. Dilerseniz teknik düzenlemeler ile ufak düzenlemeler oluşturabilir dilerseniz de sahneleri kesip biçip istediğiniz sahneye ekleyerek birbirinden güzel filmler oluşturabilirsiniz. Filtre seçeneği sayesinde daha güzel görünen videolar oluşturabiliyorsunuz. 

Slayt şovlar da hazırlamanıza imkan sağlayan Ulead VideoStudio programı 3 kolay adımda filmlerinizi bitirmenize yardımcı olmakadır. Uygunsuz ışık durumlarını otomatik olarak algılayan Ulead VideoStudio programı otomatik düzenleme özelliği bulundurmaktadır. 

Hazırlamış olduğunuz videoları en iyi kalite ve hızda kaydetmenize imkan sağlayan Ulead VideoStudio video hazırlama ve yazdırma programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Düzenleyiciler
VERSIYON
Plus 11.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
5,767
HEMEN İNDİR (1.25 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 2
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?