Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSUltimate Video Downloader

reklam

Ücretsiz Video İndirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Program sadece tek bir video indirme servisine yoğunlaşmaz. YouTube video indirme, Vimeo video indirme, Dailymotion video indirme gibi işlemleride gerçekleştirebilme özelliğine sahip. Ayrıca Veoh, Vevo, Bread, LiveLeak, Metacafe, SayMove gibi farklı siteler üzerindende video indirmenize izin verme seçeneğine sahiptir.

Program oldukça kullanışlı ve modern bir arayüze sahip olup birden fazla videoyu tek tıkla bilgisayarınıza indirir ve indirme listelerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Ultimate Video Downloader internet bağlantı hızınızın düşük olsa bile videolarınızı kesintiye uğratmadan seyretme imkanını sunuyor. Sizde bu sorunu yaşamak istemiyorsanız bu programı kullanarak videolarınızı bilgisayarınıza kaydedip internet bağlantısı olmadanda sorunsuzca izleyebilirsiniz.

Ultimate Video Downloader ile indirme işlemi sırasında aynı anda kaç video indirileceğini belirler ve indirme hızını sınırlama imkanı tanırken video formatını ve kalitesinide belirleyebilirsiniz. Sizde ücretsiz bu programa sahip olmak istiyorsanız hemen indiriniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
1.83 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
6,827
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.