Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

USB Device Tree Viewer
USB Aygıtlarını Yönetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

USB Device Tree Viewer programı sayesinde USB cihazlarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmıştır. Özellikle bilgisayarlarında birden fazla USB cihazı kullanan kullanıcılar için oldukça etkili bir hizmet olarak geliyor. 

Son derece kolay kullanılır bir arayüze sahip olan USB Device Tree Viewer programı yine de detaylı işlemler yapmanıza yardımcı olmaktadır. Sistem konfigürasyonunu inceleyen ve tüm detayları sunan USB Device Tree Viewer programı cihazların üreticilerini, bus tiplerini, alt sürücülerini, sürücülerini, sürücü harflerini ve daha birçok detaylı bilgiyi sunabiliyor. 

Cihazlarınıza ait bağlantıları düzenlemenize yardımcı olan USB Device Tree Viewer programı sorunla karşılaştığınız zaman hızlı bir şekilde müdahale etmenize yardımcı oluyor. USB sürücülerin bir ağaç içerisinde düzenli olarak listelenmesi ile hangi cihazın nereye ve nasıl bağlı olduğunu da kolay bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. 

Windows'un kendi USB görüntüleme altyapısını kullanan USB Device Tree Viewer programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu sayede kolay ulaşacağınız işe yarar bir uygulamayı Windows bilgisayarınızda kolay bir şekilde deneyebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.5.6.1
BOYUT
244.33 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,509
İŞLETİM SİSTEMİ
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.