VisiPics

VisiPics indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Kopya Fotoğraf Bulma ve Silme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış VisiPics programı sayesinde yinelenen görüntü dosyalarını tarayabilirsiniz. Kopya fotoğrafları bulup silmenize imkan sağlamaktadır. 

Programın kullanıcı arayüzü sade ve kullanımı basit olduğundan dolayı her düzey kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Fotoğrafları işaretlemenize ardından silmenize yahut yeniden adlandırmanıza da yardımcı olmaktadır. Bilgisayarınızda fazlasıyla fotoğraf bulunduruyor ve kopya dosyalardan kurtulmak istiyorsanız VisiPics programını kullanabilirsiniz. 

Çift fotoğraf dosyaları bulabilirsiniz. Hızlı ve kullanımı kolay olan program otomatik olarak tarama işlemini gerçekleştirir. Yüksek verimli sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktadır. Hard diski tarayarak birden fazla aynı resmi tespit etmenize imkan sağlamaktadır. Birbirine benzeyen fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Artık bu çift fotoğraflarını kolayca sisteminizden kaldırabilirsiniz. Eğer sizde hard diskinize yer alan aynı resimleri silmek için iyi bir programa gerek duyuyorsanız VisiPics'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.31
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,914
HEMEN İNDİR (2.11 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?