Watermark Software

Watermark Software

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Fotoğraflara İmza Ekleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Watermark Software programı sayesinde fotoğrafların çalınmasını önleyebilirsiniz. Fotoğraflara dijital imza ekleme konusunda sizlere yardımcı olacak başarılı bir watermark programıdır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program ile fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve istemediğiniz kısımları kesebilirsiniz. Resimlerin çalınmasını önlemek amcıyla kullanabileceğiniz Watermark Software programı internet üzerinde paylaşmış olduğunuz farklı içeriklerde adınızı taşımanıza yardımcı oluyor. İnternette ortamında fotoğraf paylaşmak istiyor fakat bunların çalınmasını istemiyorsanız Watermark Software programını kullanarak dijital imza ekleyebiliyorsunuz. 

İçerisinde bulunan boyutlandırma özelliği sayesinde resimlerinizi küçültebilir yahut tam tersi bir şekilde resimlerinizi de büyütebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz fotoğraf formatlarını farklı cihazlarda görüntülemek yada farklı yazılımlarda açmanız mümkün. Ayrıca format dönüştürme özelliği ile elinizde bulunan fotoğrafların formatını değiştirebilirsiniz. Eğer sizde sizde elinizde bulunan fotoğraflara watermark eklemek yahut düzenlemek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Watermark Software'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
8.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,933
HEMEN İNDİR (33.85 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?