Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Win10 Spy Disabler

reklam

Bilgisayarı İzleyen Programları Kapatma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Win10 Spy Disabler sayesinde etkinliklerinizi izleyen tüm hizmet ve uygulamaları kolay bir şekilde devre dışı bırakabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Win10 Spy Disabler sayesinde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. 

Windows 10 cihazlarınızda kullanıcı etkinliklerinin izlenmesi için bazı uygulamaları aktif kullanılacağı haberlere de ulaşabilirsiniz. Basit ve hızlı bir yapıya sahip olan Win10 Spy Disabler uygulaması minimial bir arayüze sahiptir. Aynı zamanda tüm pencereler arasında kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. 

Win10 Spy Disabler uygulamasını kullanırken tüm pencereleri kapatmanızı öneriyorum. Aynı zamanda sisteminizi ve verilerinizi yedeklemeniz daha yararlı olacaktır. Tüm bunlara ek olarak Win10 Spy Disabler uygulamasıyla Windows içerisinde istemediğiniz uygulamaları da kaldırabilirsiniz. Para, Drive, Posta, Takvim gibi uygulamaları da sadece birkaç tıklamayla kaldırabiliyorsunuz. 

Casusluk yazılımlarının bilgisayarınızda olduğunu düşünüyorsanız Win10 Spy Disabler uygulamasını kullanmanızı öneriyorum. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup güvenlik açısından denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1
BOYUT
1.37 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,248
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.