Windows 10 indir
Windows 10

Windows 10 indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Windows 10 İşletim Sistemi

Windows işletim sisteminizi yeni işletim sistemine yükseltmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Windows 8 yahut 8.1 sahiplerinin ücretsiz olarak indirip kullanabiliyor. Normalde otomatik olarak geçiş yapabilmeniz için size bildirim gelmesi gerekiyor ancak bazı kullanıcılar otomatik olarak geçemediklerini belirttiğinden dolayı sizler için Windows 10'un indirme bağlantılarını hazırladık. 

Windows 10 ile birlikte artık eski tip başlat menüsünü kullanabiliyor hemde metro arayüzünü kullanabiliyorsunuz. Performans ve güvenlik iyileştirmelerinden faydalanabileceğiniz yeni işletim sistemli olup bilgisayarınızda 4 GB'lık indirme alanının olduğundan da emin olmanız gerekiyor. Çünkü Windows 10'un kurulmak için indirmiş olduğu dosyalar bu alanı tamamen kaplayabiliyor. Dilerseniz bir USB yada DVD kullanıp kurulum diski de hazırlayarak Windows 10'u kurabilirsiniz. Tabi bu disklerde de yine 4 GB'lık bir alana sahip olmanız gerekiyor. 

Windows 10'u ilk defa yükleyecek olanlar için Windows ürün anahtarına gereksinim olup Windows'unuzun ürün anahtarını kaybetmişseniz eğer önce onu bulup öyle işlem yapmanızı öneriyorum. Eğer sizinde bilgisayarınız Windows 10'u kaldırıyorsa ve Windows 10'u kullanmak istiyorsanız sitemizden indirme işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirip kurulum yapabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,365
HEMEN İNDİR (17.35 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?