Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Windows 7 Manager
Windows 7 Hızlandırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 7 işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Windows 7 Manager programı sayesinde işletim sisteminizi gereksiz dosyalardan kurtarabilirsiniz. Disklerinizi birleştirerek sisteminizi optimize etmenize olanak sağlayan Windows 7 Manager programı gayet kullanışlı bir arayüze sahiptir. 

Sisteminizi optimize etmenize, gereksiz dosyaları silmenize ve disklerinizi birleştirmenize imkan sağlayan Windows 7 Manager programını kullanarak daha iyi bir bilgisayar deneyimine sahip olabilirsiniz. 

Bilgisayarınızı günlük olarak temizlemenize imkan sağlayan Windows 7 Manager programı gelişmiş bir sistem aracı da bulunduruyor. Bu sayede güvenliğini de başarılı bir şekilde sağlayabilirsiniz. 30'dan fazla uygulama ile sisteminizi hızlı ve stabil çalışması için optimize etmektedir. 

Sistem performansını hızlandırmanıza imkan sağlayan Windows 7 Manager programı içerisinde çeşitli araçlar bulundurmaktadır. Menüler, masaüstü ve Windows giriş ekranı gibi bölümleri iyileştirmektedir. Bu sayede zararlı dosyaların giriş yapmasını engelleyebiliyor. Eğer sizde Windows 7 bilgisayarınızı optimize etmek istiyorsanız Windows 7 Manager programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
5.0.1
BOYUT
11.65 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,422
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.