Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Windows Password Unlocker Standard




Windows Şifre Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Günümüz insanları fazlasıyla unutkan olmaktan şikayetçi. Yoğun iş temposu hayat derken unutkanlık kaçınılmaz bir durum haline geliyor. Windows bilgisayarınızda girişini yaptığınız şifrelere erişmek için Windows Password Unlocker Standard programını kulllanabilirsiniz. 

Bilgisayarınızdaki şifreleri kurtarmanıza imkan sağlayan program aynı zamanda CD ve DVD'nizi hazırlayarak unuttuğunuz giriş şifrelerini 5 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde sıfırlamanıza imkan sağlıyor. Profesyonel yardıma gerek kalmadan kendi başınıza şifrenizi sıfırlamanıza imkan sağlayan Windows Password Unlocker Standard programı ile dilerseniz yönetici hesabını yada diğer kullanıcıların hesabının şifresini ortadan kaldırabilirsiniz.

Windows yerel yöneticilerin şifresini sıfırlayıp değiştirebileceğiniz gibi diğer kullanıcılar için de aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın kilidini açabilmek için yeni bir yerel yönetici hesabı oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. 

RAID, SATA, IDE ve SCSI hard disk türlerini desteklemektedir. Eğer sizde şifrelerinizi kurtarmak istiyorsanız Windows Password Unlocker Standard programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
7.0
BOYUT
27.52 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,484
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.