Kinectimals indir
Kinectimals

Kinectimals indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Windows Phone Için Hayvan Sevme Ve Eğitme Oyunu

Hayvanları çok mu seviyorsunuz? Sanal bir hayvan bakmaya ne dersiniz peki? Eğer cevabınız olumluysa Kinectimals oyununu denemelisiniz. Microsoft'un XBOX 360 oyun konsolu için geliştirmiş olan Kinect ile oynanabilen aynı zamanda tüm platformlarda yerini almış ve oldukça popüler bir hayvan besleme, eğitme ve sevme oyunudur. Kinectimals oyunuyla her cinsten köpek, kedi, aslan, panda, ayı ve kaplan ve daha birçok hayvana bakabilirsiniz.

Sanal hayvan bakma oyunu ama bu oyun benzerlerinden ayrılıyor. Kaplan yada ayı bu kadar mı sevimli olabilirdi! Bu oyunda herşey mümkün. Oyun ekranında beliren durum çubuklarından hayvanlarınızın acıkıp acıkmadığını öğrenebiliyor, onlarla oyun oynayabilir, onların yorulup yorulmadığını görebilir ve hayvanınızın tüm isteklerini yerine getirdiğiniz zaman bir sonraki seviyeye atlayarak yeni maceralarda kendinizi bulabilirsiniz. 

Her ne kadar çocuklar için hazırlanmış bir oyun olsa da büyüklerin de severek oynadığı bir oyun. Eğer sizde hayvan bakarak keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Kinectimals oyununu edinebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone Windows Phone
İNDİRİLME
2,478
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?