Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS

FIFA 14
Windows Phone için Mobil Futbol Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz FIFA 14 sizlere gerçekçi bir futbol deneyimi sunuyor. FIFA serisi oldukça uzun ve bildiğiniz üzere çeşitli platformlarda oynayabildiğiniz başarılı bir oyundur. 

Windows Mobile işletim sistemli olan telefon ve tabletiniz üzerinde FIFA 14 oyununu oynamaya ne dersiniz? En iyi futbolcu deneyimini yaşatmanıza imkan tanıyan oyunlardan biri. EA Games kalitesinde yayınlanan oyun çeşitli oyun platformlarında karşımıza çıkmıştı. Artık mobil cihazlarınız üzerinde de oynamanıza olanak sağlıyor. 

Windows Mobile işletim sistemli kullanıcılar için gelişmiş bir yapı sunan oyun maçlarda heyecan bir dakika bile durmazken oyuncuların en kolay yoldan takımlarını yönetmenesine de imkan sağlamakta.
 
İçerisinde yer alan online oynama özelliği ile arkadaşlarınız ile kapışabilir. FIFA 2014 heyecanını Windows Mobile cihazlarınıza taşıyabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte bir an önce telefona yüklenmesi gereken en büyük fırsatlardan birisi diyebilirim. FIFA 2014 oyununu Windows Mobile telefon yada tabletinizde oynamaya hazır mısınız?
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,859
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.