FIFA 14

FIFA 14

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad İçin Fifa 2014 Oyunu

iOS işletim sistemli olan telefon ve tabletiniz üzerinde FIFA 14 oyununu oynamaya ne dersiniz?

En iyi futbolcu deneyimini yaşatmanıza imkan tanıyan oyunlardan biri. EA Games kalitesinde yayınlanan oyun çeşitli oyun platformlarında karşımıza çıkmıştı. Artık mobil cihazlarınız üzerinde de oynamanıza olanak sağlıyor. 
 
Kaliteli görselleri ve başarılı oyun yapısı ile bilinen en iyi oyunlardan biridir. 
 
Dünya'nın her bir yanından 30'dan fazla lig barındıran oyun ayrıca 600'den fazla takıma da yer vermektedir. Takımlar lisanslı ve gerçek dünyadaki takımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat kendi özel takımını yaratmak isteyenler için detaylı olarak ayarlanılabilir durumdadır.
 
Kontroller bakımından diğer mobil sürümlerine göre bu sürümü daha kolay. İOS işletim sistemli kullanıcılar için gelişmiş bir yapı sunan oyun maçlarda heyecan bir dakika bile durmazken oyuncuların en kolay yoldan takımlarını yönetmenesine de imkan sağlamakta.
 
İçerisinde yer alan online oynama özelliği ile arkadaşlarınız ile kapışabilir. FIFA 2014 heyecanını İOS cihazlarınıza taşıyabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte bir an önce telefona yüklenmesi gereken en büyük fırsatlardan birisi diyebilirim. FIFA 2014 oyununu İOS telefon yada tabletinizde oynamaya hazır mısınız?
 
Uyumluluk: iOS 5.0 veya üstü gerektirir. IPhone 4, iPhone 4S ile uyumlu, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi-Fi (3. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (3. nesil) , iPad Wi-Fi (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini Wi-Fi, iPad Mini Wi-Fi + Hücresel, iPod touch (4. nesil) ve iPod touch (5. nesil). Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,857
GELİŞTİRİCİ
EA Games
HEMEN İNDİR (1.17 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?