Toca Kitchen 2 indir
Toca Kitchen 2

Toca Kitchen 2 indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Windows Phone için Eğlenceli Beceri Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Toca Kitchen 2 ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Toca Kitchen 2, küçük yaştaki çocuklar özel olarak hazıranmış bir beceri oyuun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğlenceli bir yapıya sahip olan Toca Kitchen 2 oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Renkli grafiklerle hazırlanmış çocukların keyifli oynayabileceği basit bir oyun olmakla birlikte oyun içerisinde 3 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterlerin karınlarını doyurmaya çalışıyorsunuz. Bir mutfakta bulunması gereken tüm malzemeler onları dilediğiniz yerde pişirebileceğiniz tüm araçlar da elinizin altında. Üç sevimli karakterimizin karnını doyurmak için mutfakta istediğiniz yiyecekleri de kullanabiliyorsunuz. Yani yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir oyun haline geliyor. 

Balık, tavuk, makarna, meyve, soğan, pirinç, ketçap, soya sosu ve daha onlarca malzemelerin dışında oyuna sürekli olarak yeni malzemeler ekleniyor. Mutfağa sevimli karakterle girerek menüyü hazırlayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2015.325.721.2404
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone Windows Phone
İNDİRİLME
3,476
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?