Windows Voice Recorder

Windows Voice Recorder indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Ses Kaydetme ve Düzenleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Windows Voice Recorder programı sayesinde sesleri, görüşmeleri, dersleri kaydedebilir ve düzenleyebilirsiniz. 

Özel kaydetme Windows uygulaması olarak ön plana çıkan Windows Voice Recorder yazma durumunuz olmadığı zamanlarda sesli notlar almanıza yardımcı olmaktadır. Windows 10'da önyüklü gelen uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkan Windows Voice Recorder programı Türkçe dil desteğiyle bizi memnun ediyor. Ayrıca sade bir arayüze sahip olmasından dolayı her düzey kullanıcı kullanabilir. Bu sayede ses kayıt işlemi yaparken zorlanacağınız herhangi bir husus yok. 

Müzik, görüşme, ders gibi yazmanın mümkün olmadığı durumlarda anı kaydetmenize imkan sağlayan Windows Voice Recorder uygulamasıyla kayıt işlemini başlatabiliyor, durdurabiliyor ve sonlandırabiliyorsunuz. Sağ panel üzerinden mevcut kaydınızı düzenleyebiliyorsunuz. Kayıt düzenleme seçenekleri arasında kaydı adlandırma, paylaşma ve kırpma gibi sık kullanılacak seçenekler yer almaktadır. 

En fazla 30 dakikalık kayda izin veren Windows Voice Recorder programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,843
HEMEN İNDİR (1.37 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?